Skuteczny pościg za skardzionym mercedesem - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Skuteczny pościg za skardzionym mercedesem

Data publikacji 06.11.2020

Dzisiejszej nocy policjanci odzyskali skradzionego mercedesa wartości 250 tysięcy złotych. W ręce funkcjonariuszy wpadł również 24- letni mężczyzna, który siedział za kierownicą pojazdu. Dynamiczne i profesjonalne działania pościgowe skoordynował oficer dyżurny komisariatu policji w Lesznowoli.

Było po godzinie 2.00 w nocy gdy oficer dyżurny komisariatu policji w Lesznowoli, otrzymał pierwsze informacje dotyczące kradzieży mercedesa z jednej z posesji w Magdalence. Funkcjonariusz natychmiast o zdarzeniu poinformował wszystkie policyjne załogi, jednocześnie na bieżąco monitorował drogę, którą pokonywał skradziony pojazd, oraz kierował działaniami pościgowymi. Do działań tych wezwał również kilka załóg z wydziału ruchu drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Prowadzony pościg zakończył się na warszawskiej Białołęce. W ręce funkcjonariuszy wpadł 24- letni mężczyzna, który siedział za kierownicą skradzionego pojazdu. Odzyskany mercedes o wartości 250 tysięcy złotych jeszcze dziś zostanie zwrócony właścicielowi. Sprawa ma charakter rozwojowy.

 

nadkom. Jarosław Sawicki/PŚ