KPP w Piasecznie

Aktualności

Mapa zagrożeń
Aplikacja "Moja Komenda"
Facebook KSP
Instagram KSP
Twitter KSP
Pomoc tłumacza języka migowego
Nabór do służby w Policji
Stołeczny Magazyn Policyjny
Kampania "Kręci mnie bezpieczeństwo"
Dajemy Dzieciom Siłę
Dajemy dzieciom siłę
Konkurs „Policjanci w służbie historii”
Konkurs "Policjant, który mi pomógł"
Poznaj swoje prawa
 • Powiaty
 • Dzielnice

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Raz, dwa, trzy- zginiesz Ty!

  Czy złe decyzje na drodze mogą być śmiertelne? Wielu tragicznych w skutkach zdarzeń można by uniknąć, dokonując właściwych wyborów. Przypomina o tym kampania społeczna pn. „Raz, dwa, trzy – zginiesz TY! Na wczorajszym spotkaniu w Górze Kalwarii jej mocnym akcentem była m.in. „spowiedź” Przemka, który za spowodowanie śmiertelnego wypadku trafił za kraty. Zajęcia odbyły się w Górze Kalwarii w Zespole Szkół Zawodowych im. E. Gierczak.

 2. Apelujemy o ostrożność na drogach! tylko w sierpniu odnatowaliśmy aż 11 wypadków!

  Sierpień to czas intensywnych wyjazdów i wakacyjnych podróży. Niestety na drogach powiatu piaseczyńskiego tylko w tym miesiącu doszło już do 11 wypadków w których w których 1 osoba zginęła, a 13 osób zostało rannych. Ofiary wypadków to piesi, rowerzyści, pasażerowie oraz kierowcy pojazdów. Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna ponownie apelują o rozwagę i ostrożność na drogach!

 3. Uwaga od dziś ważne zmiany komunikacyjne w Piasecznie!

  Uwaga kierowcy! Od dziś na ulicy Chyliczkowskiej w Piasecznie obowiązuje ruch dwukierunkowy! Apelujemy o ostrożność i zwracanie uwagi na nowe oznakowanie i sygnalizację świetlną! Policjanci z wydziału ruchu drogowego objęli to miejsce szczególną uwagą.

 4. Poszukujemy kierowcy białej hondy, który potrącił rowerzystę w Tarczynie!

  Policjanci z komisariatu w Tarczynie poszukują kierowcy białej hondy civic, którego kierujący doprowadził do kolizji z rowerzystą. Nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy! Zdarzenie miało miejsce w 26 lipca br. (piątek) około godziny 18.10 w Tarczynie na ulicy Błońskiej. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osoby która kierowała samochodem proszone są o pilny kontakt z komisariatem policji w Tarczynie tel. 22 60 45 820

 5. "Bezpieczne wakacje" - kontrole autokarów w Piasecznie

  Okres wakacji jest czasem wzmożonych zorganizowanych wyjazdów dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zgrupowania. W trosce o najmłodszych i ich bezpieczeństwo w trakcie podróży, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, kontrolują stan techniczny autokarów, którymi przewożone są dzieci. Każdorazowo sprawdzany jest także stan trzeźwości kierowców. Posterunek kontrolny został uruchomiony na parkingu przy Komendzie Powiatowej w Piasecznie ul. Kościelna 3. Kontrole autokarów potrwają do 30 sierpnia.

 6. Stop agresji drogowej

  "STOP AGRESJI DROGOWEJ" - to nazwa otwartej w Komendzie Stołecznej Policji elektronicznej skrzynki pocztowej, służącej do przesyłania materiałów filmowych o ujawnionych naruszeniach przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami, dysponującymi tzw. "rejestratorami jazdy". Skrzynka pocztowa ułatwia, a przede wszystkim usprawnia komunikację z Komendą Stołeczną Policji, realizującą zadania w zakresie czuwania nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym na terenie m.st. Warszawy oraz powiatów ościennych.