KPP w Piasecznie

Ważne informacje - 4 artykułów

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

  1. Kontrole autokarów

    Policyjne kontrole autokarów szkolnych i wycieczkowych przeprowadzają funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego. Kontrole odbywają się na placu przed Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie ulica Kościelna 3. W celu ich przeprowadzenia należy wcześniej umówić jej termin kontaktując się bezpośrednio z policjantami. Telefon 47 72 45 240, 272 lub 204. Można również mailowo komendant.piaseczno@ksp.policja.gov.pl

  2. Wstępne ustalenia przyczyny karambolu z udziałem 8 pojazdów w Piasecznie

    Niezachowanie ostrożności, odstępu pomiędzy pojazdami oraz jazda pod wpływem alkoholu, to wstępne policyjne ustalenia przyczyn karambolu z udziałem ośmiu pojazdów. Zdarzenie na ulicy Pod Bateriami w Piasecznie na wiele godzin utrudniło wieczorem komunikację w znacznej części miasta. Policjanci ponownie zwracają się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

  3. Stop agresji drogowej

    "STOP AGRESJI DROGOWEJ" - to nazwa otwartej w Komendzie Stołecznej Policji elektronicznej skrzynki pocztowej, służącej do przesyłania materiałów filmowych o ujawnionych naruszeniach przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami, dysponującymi tzw. "rejestratorami jazdy". Skrzynka pocztowa ułatwia, a przede wszystkim usprawnia komunikację z Komendą Stołeczną Policji, realizującą zadania w zakresie czuwania nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym na terenie m.st. Warszawy oraz powiatów ościennych.