KPP w Piasecznie

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

100. rocznica powołania Policji Państwowej
Mapa zagrożeń
Aplikacja "Moja Komenda"
Facebook KSP
Facebook KPP Piaseczno
Instagram KSP
Instagram KPP Piaseczno
Twitter KSP
Pomoc tłumacza języka migowego
Nabór do służby w Policji
Stołeczny Magazyn Policyjny
Kampania "Kręci mnie bezpieczeństwo"
Dajemy Dzieciom Siłę
Dajemy dzieciom siłę
Konkurs „Policjanci w służbie historii”
Konkurs "Policjant, który mi pomógł"
Poznaj swoje prawa
Zielona Strefa
Wspólnie zadbajmy o środowisko. Nie dopuśćmy do nielegalnego składowania i przewożenia niebezpiecznych odpadów

Polecamy

Ruch drogowy

  1. Zobacz sam, jak jesteś widoczny na drodze

    Ulica Okulickiego jedna z głównych arterii w Piasecznie. Miejsce, które znają wszyscy mieszkańcy powiatu. Jest tu oświetlone przejście dla pieszych. Wydaje Ci się, że jesteś widoczny, a tym samym bezpieczny. Wydaje Ci się. Zobacz sam. Ruszyła kampania informacyjno - edukacyjna piaseczyńskich policjantów oraz starostwa powiatowego w Piasecznie. Funkcjonariusze starają się uzmysłowić, że noszenie odblasków to nie obciach, a szansa na zwiększenie bezpieczeństwa.

  2. Kontrole autokarów

    Policyjne kontrole autokarów szkolnych i wycieczkowych przeprowadzają funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego. Kontrole odbywają się na placu przed Komendą Powiatową Policji w Piasecznie ulica Kościelna 3. W celu ich przeprowadzenia należy wcześniej umówić jej termin kontaktując się bezpośrednio z policjantami. Telefon 47 72 45 240, 272 lub 204. Można również mailowo komendant.piaseczno@ksp.policja.gov.pl

  3. Stop agresji drogowej

    "STOP AGRESJI DROGOWEJ" - to nazwa otwartej w Komendzie Stołecznej Policji elektronicznej skrzynki pocztowej, służącej do przesyłania materiałów filmowych o ujawnionych naruszeniach przepisów ruchu drogowego przez kierujących pojazdami, dysponującymi tzw. "rejestratorami jazdy". Skrzynka pocztowa ułatwia, a przede wszystkim usprawnia komunikację z Komendą Stołeczną Policji, realizującą zadania w zakresie czuwania nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym na terenie m.st. Warszawy oraz powiatów ościennych.