Areszt za 2,5 kilograma marihuany - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Areszt za 2,5 kilograma marihuany

Data publikacji 17.02.2020

Kryminalni z Piaseczna zatrzymali mężczyznę, który w schowku pojazdu ukrył narkotyki. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania z udziałem psa tropiącego, zabezpieczono kolejne ilości narkotyków. Łącznie u 41-latka ujawniono niemal 2,5 kilograma marihuany. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

Policjanci z wydziału kryminalnego w wyniku działań operacyjnych, skontrolowali kierowcę mazdy. Mężczyzna zachowywał się nerwowo, co wzbudziło jeszcze większą czujność funkcjonariuszy. Podczas przeszukania, kryminalni znaleźli w schowku pojazdu narkotyki w postaci marihuany. 41-latek został zatrzymany. Funkcjonariusze udali się również do miejsca jego zamieszkania. Mężczyzna próbował jeszcze zablokować możliwość przeszukania posesji, jednak bezskutecznie.

Podczas kontroli, kryminalni ujawnili na półce garażowej kolejne ilości marihuany. W międzyczasie wezwano przewodnika wraz z psem tropiącym, który po przyjeździe na miejsce doprowadził do kolejnego opakowania z marihuaną. Łącznie policjanci zabezpieczyli niemal 2,5 kilograma marihuany!

Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności karnej za posiadanie znacznej ilości narkotyku, a sprawa ma charakter rozwojowy. Zastowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztowania.

 

nadkom. Jarosław Sawicki/rr