Zmiana na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Lesznowoli - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zmiana na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Lesznowoli

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie odbyła się uroczystość pożegnania podinsp. Piotra Warsa, Komendanta Komisariatu Policji w Lesznowoli. Na zasłużoną emeryturę przeszedł po blisko 28 latach służby. Jego obowiązki służbowe przejął podkom. Sylwester Stępień, dotychczasowy Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Lesznowoli.

W dniu wczorajszym w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie, podczas narady kadry kierowniczej pożegnano podinsp. Piotra Warsa, Komendanta Komisariatu Policji w Lesznowoli. Podinspektor Piotr Wars służbę w Policji pełnił przez blisko 28 lat, a od 15 maja 2013 roku był Komendantem Komisariatu Policji w Lesznowoli.

Ustępującemu Komendantowi za dotychczasową służbę podziękował Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie p.o. mł.insp Robert Pach wyrażając swoje uznanie dla dotychczasowej jego pracy, która z całą pewnością przyczyniła się do wzmocnienia pozytywnego wizerunku Policji. Do podziękowań dołączyła się również cała kadra kierownicza jednostki.

Przy okazji uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie mianował na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Lesznowoli podkom. Sylwestra Stępnia, który do tej pory był zastępca ustępującego ze stanowiska komendanta.

 

mb