Wyróżnienie dla dzielnicowego - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Wyróżnienie dla dzielnicowego

Data publikacji 21.02.2019

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie wpłynęło podziękowanie od mieszkańców Piaseczna dla dzielnicowego asp.szt. Wojciecha Tymińskiego. Sprawa miała związek ze sprawnym i skutecznym działaniem policjanta w sprawie nieprawidłowości w ruchu drogowym na jednym z osiedli mieszkaniowych.

Kilka dni temu p.o Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie Pan mł. insp. Robert Pach otrzymał pismo od mieszkańców jednego z osiedli mieszkaniowych. Z jego treści wynikało, że od kilku miesięcy na jednym z osiedli mieszkaniowych dochodziło do szeregu nieprawidłowości związanych z ruchem drogowym. Jak się okazało sprawę osobiści szybko i co najważniejsze skutecznie poprowadził miejscowy dzielnicowy Pan asp.szt. Wojciech Tymiński. mł. insp. Robert Pach w swoich słowach skierowanych do dzielnicowego podkreślił, że „To właśnie tacy stróże prawa przyczyniają się do pozytywnego kreowania wizerunku policji w oczach społeczeństwa, i w ten korzystny obraz znakomicie wpisały się podjęte przez Pana działania na rzecz mieszkańców w podległy rejonie Piaseczna”.

Warte zaznaczenie jest również, że asp.szt. Wojciech Tymiński oraz sierż.szt. Tomasz Trawiński zostali wyróżnieni listem pochwalnym za prowadzenie podczas minionych ferii programów prewencyjnych w szkołach, gdzie zorganizowany został wypoczynek w ramach akcji „Zima w mieście”.

js