Natychmiastowa reakcja służb uratowała życie 66- letniej kobiecie - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Natychmiastowa reakcja służb uratowała życie 66- letniej kobiecie

Data publikacji 06.02.2019

By dostać się do mieszkania, zdecydowano o wyważeniu drzwi. Pomoc przyszła niemal w ostatniej chwili, a leżąca na podłodze kobieta została natychmiast zabrana do szpitala. Wspólne działanie policji, straży pożarnej i pogotowia, przeprowadzono na prośbę kobiety, która od kilku dni nie mogła skontaktować się z siostrą!

59- letnia mieszkanka Warszawy zaniepokojona brakiem kontaktu z zamieszkałą w Piasecznie siostrą, o pomoc poprosiła policję. Na miejsce wezwano również pogotowie ratunkowe i Straż Pożarną. Wysłani przez służbę dyżurną funkcjonariusze z wydziału prewencji w składzie sierż.szt. Radosław Jastrząb oraz st.post. Maciej Leicht ustalili, że zaniepokojona 59- latka od kilku dni bezskutecznie próbowała dodzwonić się do siostry. I gdy dziś przyjechała do Piaseczna nikt drzwi nie otwierał, a z wewnątrz nie dochodziły żadne głosy. Zebrane informacje zadecydowały o wyważeniu przez strażaków drzwi i wejściu do mieszkania.

Jak się po chwili okazało, była to decyzja właściwie. Na podłodze leżała 66- kobieta, została ona natychmiast zabrana do szpitala. Tym razem pomoc przyszła na czas!

Dzięki interwencji siostry i natychmiastowej reakcji służb najprawdopodobniej uratowano jej życie!

js