Aktualności

Kolejna śmiertelna ofiara wypadku drogowego. Policjanci ponownie apelują o rozsądek i rozwagę!

Data publikacji 30.05.2018

Policjanci badają przyczyny śmiertelnego potrącenia 68- letniej rowerzystki, która zginęła wczoraj na drodze krajowej numer 79. Niestety to kolejna, bo już 13 śmiertelna ofiara wypadków na drogach naszego powiatu. Policjanci ponownie apelują do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę! Jednocześnie prowadzą wzmożone działania prewencyjne skierowane do wszystkich uczestników ruchu drogowego!

Wczoraj przed godziną 17.00 na drodze krajowej numer 79 pomiędzy Góra Kalwarią, a Potyczą doszło to kolejnego już w tym roku tragicznego w skutkach wypadku drogowego na terenie naszego powiatu. W tym zdarzeniu śmierć poniosła rowerzystka!

68- letnia kobieta jadąca rowerem od strony Góry Kalwarii w kierunku miejscowości Potycz została potrącona przez jadącego od strony Góry Kalwarii kierowcę renault. Mimo prowadzonej długotrwałej reanimacji, kobieta zmarła.

Obecnie funkcjonariusze badają między innymi prędkość z jaką poruszał się 32- letni kierowca renault. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu szczegółowego przebiegu tego zdarzenia proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 211.

Niestety to już 13 osoba w tym roku, która zginęła na drogach powiatu piaseczyńskiego. Policjanci ponawiają apel do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę! Jednocześnie zachęcamy mieszkańców do czynnego udziału w organizowanych spotkaniach i szkoleniach dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, które od ponad miesiąca przeprowadzane są na terenie Gminy Piaseczno i Lesznowola. Dziś takie spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w CIS w Magdalence. Zapraszamy, bezpieczeństwo jest naszą wspólną sprawą!

js