Kolejna młoda osoba zatrzymana za posiadanie środków odurzających - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Kolejna młoda osoba zatrzymana za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 17.05.2018

Policjanci z wydziału prewencji z Piaseczna, podczas nocnego patrolu, zatrzymali kolejną młodą osobę posiadającą środki odurzające. 28- latek posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę, za której posiadanie odpowie teraz przed sądem.

Wczoraj w ręce policjantów patrolujących Piaseczno na ul. Geodetów wpadł 28- latek, który posiadał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Przed policjantami próbował się jej pozbyć wyrzucając ją, lecz nie uszło to uwadze funkcjonariuszy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Odpowie teraz za posiadanie środków odurzających.

Okres wiosenny i letni to czas kiedy policjanci interweniują wobec bardzo młodych osób, którzy sięgają po narkotyki. Mimo co roku większej liczby programów i coraz lepszej współpracy ze szkołami, gdzie przeprowadzane są profesjonalne zajęcia dotyczące zagrożenia narkomanią wśród młodzieży, koniecznym wydaje się zwiększenie kontroli rodzicielskiej i współpracy wielu środowisk w celu eliminacji zagrożenia narkomanią wśród najmłodszych.

js