Zaparszamy na debaty społeczne w Solcu i Józefosławiu - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Zaparszamy na debaty społeczne w Solcu i Józefosławiu

Data publikacji 06.03.2018

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie zaprasza mieszkańców Solca oraz całej gminy Góra Kalwaria do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się odbędzie się 9 marca o godz. 20.00. Do udziału w debacie zapraszamy również mieszkańców Józefosławia. Tu debata odbędzie się w dniu 22 marca br. o godzinie 19.30. Podczas debat zostaną omówione problemy mieszkańców związane z lokalnymi zagrożeniami oraz działania policjantów w celu ich przeciwdziałania.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów brzmi:  "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tematem spotkań będą przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców związane z bezpieczeństwem. Podczas debat omówione zostaną, między innymi, zagrożenia zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania policjantów w ramach programów „Dzielnicowy bliżej nas” i „Moja Komenda”.  Policjanci zwrócą uwagę także na wciąż aktualne zagrożenia dla seniorów, związane z oszustwami.

W marcu zapraszamy do aktywnego udziału w debatach społecznych mieszkańców Solca i całej gminy Góra Kalwaria. Spotkanie odbędzie się 9 marca 2018r. o godz. 20.00 w sali konferencyjnej EuroHotelu w Solcu.  Natomiast mieszkańców Józefosławia zapraszamy 22 marca 2018r. o godz. 19.30 do Klubu Kultury w Józefosławiu przy ul. Uroczej 14.

js