Do celi trafili za posiadanie narkotyków i kradzież perfum - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Do celi trafili za posiadanie narkotyków i kradzież perfum

Data publikacji 04.01.2018

Policjanci z Tarczyna i Piaseczna, niemal w tym samym czasie zatrzymali dwóch mężczyzn posiadających środki odurzające. Dodatkowo jeden z nich, okazał się być poszukiwanym w sprawie kradzieży perfum dokonanej tuż przed świętami. Obaj trafili do policyjnej celi i nie unikną odpowiedzialności karnej.

Wczorajszą służbę policjanci z Tarczyna rozpoczęli od zatrzymania 36- letniego mężczyzny. Miało to związek z pracą operacyjną dotyczącą kradzieży dokonanej w jednej z tarczyńskich drogerii. Tuż przed świętami łupem złodzieja padły tu perfumy za niemal 700 złotych.

Funkcjonariusze z Tarczyna, jak się okazało słusznie wytypowali w tej sprawie 36- latka,  ponadto podczas przeszukania w jednej z jego skarpet ujawniona została ponad 6 gramowa paczka mefedronu.

Niemal w tym samym czasie, piaseczyńscy wywiadowcy podczas legitymowania 29- latka, zwrócili szczególną uwagę na jego niespokojne zachowanie. I tym razem policyjna czujność nie zawiodła. W pasku spodni kontrolowanego, ujawniona została porcja marihuany.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnej celi. Odpowiedzą z ustawy o zapobieganiu narkomanii. Dodatkowe zarzuty kradzieży, usłyszy mężczyzna zatrzymany przez policjantów z Tarczyna.

 

js