Nieletni Polak i Holender zrywali logotypy z zaparkowanych pojazdów - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Nieletni Polak i Holender zrywali logotypy z zaparkowanych pojazdów

Data publikacji 28.08.2017

W Konstancinie- Jeziornej funkcjonariusze ujęli chłopców, którzy z trzech zaparkowanych przed supermarketem samochodów wyrwali znaki z logotypem pojazdów. Nastolatkowie w wieku 15 i 16 lat są z Polski i Holandii , a z parkingu uciekali rowerami. Ich sparwa trafi teraz do sądu rodzinnego.

O dewastacji mienia w postaci wyrwanego znaczka z logotypem bmw, poinformował mężczyzna który zauważył jak przy jego pojeździe znajdującym się przy supermarkcie znajduje się dwóch nastolatków, po czym natychmiast odjeżdżają rowerami.

Okazało się, z jego samochodu zerwane zostały logotypy marki. Po chwili zauważył, że tak samo potraktowano dwa inne obok zaparkowane samochody.

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornej, po zebraniu informacji o ich wyglądzie i kierunku ucieczki ujęli jak się okazało dwóch rowerzystów. 16- letniego Polaka oraz 15- letniego Holendra. Policjanci zabezpieczyli przy nich skradzione z trzech pojazdów znaki z logotypami marek a także skradzione z kolejnego pojazdu tablice rejestracyjne.

Sprawa trafi teraz do sądu rodzinnego.


 

js