Poszukujemy kierowcy białego audi! - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Poszukujemy kierowcy białego audi!

Data publikacji 17.07.2017

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego poszukują świadków wypadku do którego doszło w miniony piątek na drodze pomiędzy Górą Kalwarią a Konstancinem- Jeziorną. Poszukiwany jest kierowca białego audi, który wyprzedzając kolumnę pojazdów zmusił do zjechania z drogi kierowcę skody. W wyniku tego zdarzenia ranny został nie tylko kierujący skodą, ale również znajdujący się na poboczu 35- letni motorowerzysta. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu danych personalnych i miejsca przebywania poszukiwanego kierowcy oraz pojazdu prosimy o pilny kontakt z policją .

Do tego nieszczęśliwego w skutkach zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 16.00. Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że kierowca białego audi jadący drogą numer 724 od strony Konstancina Jeziornej wyprzedzał kolumnę pojazdów jadących w stronę Góry Kalwarii.

Nie zachował on zasad bezpieczeństwa i zmusił jadącego z naprzeciwka kierowcę skody do nagłego hamowania i ucieczki przed zderzeniem. Kierujący skodą stracił nad nią panowanie i pojazd wypadł z drogi przewracając się na bok. Niestety w tym zdarzeniu poszkodowanym został także 35- letni motorowerzysta, który akurat w tym miejscu na poboczu zatrzymał swój skuter. Mężczyzna został przygnieciony przez skodę, został on przewieziony do jednego z warszawskich szpitali.

Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji białego audi, którego kierowca po wypadku nie zatrzymał się i odjechał w kierunku Góry Kalwarii o pilny kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 211

 

js