Aktualności

Podejrzewany o dokonywanie kradzieży rowerów w Konstancinie- Jeziornie

Data publikacji 12.05.2016

Policjanci z Komisariatu w Konstancinie- Jeziornie publikują wizerunek młodego mężczyzny podejrzewanego o dokonanie co najmniej dwóch kradzieży rowerów należących do klientów jednego z supermarketów. Osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości prosimy o pilny kontakt.

w dniu 2 maja br., w Konstanicinie- Jeziornie doszło do dwóch kradzieży rowerów pozostawionych przez klientów sklepu przy ulicy Bielawskiej.

Policjanci z tutejszego komisariatu zabezpieczyli nagranie monitoringu z którego wynika, że obu kradzieży jednośladów dokonała jedna i ta sama osoba (choć zmieniała ubranie). Pierwsza kradzież miała miejsce tuż przed godziną 15.00, natomiast kolejna o godzinie 17.30.

Dotychczas prowadzone czynności nie doprowadziły do zatrzymania sprawcy tego przestepstwa. Funkcjonariusze zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny lub miejsca jego pobytu pilny kontakt z policją w Konstancinie- Jeziornie. O kontakt proszony jest również mężczyzna, który po godzinie 15.00 znajdował się w towarzystwie mężczyzny podejrzewanego o kradzieże.

Informacje można również przekazać telefonicznie kontaktując się z oficerem dyżurnym komisariatu w Konstancini- Jeziornie pod numerem tel. 22 60 45 861

 

js