"Punkt medyczyny", a w nim hazard i narkotyki - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

"Punkt medyczyny", a w nim hazard i narkotyki

Data publikacji 25.11.2021

Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego wraz z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego skontrolowali lokal z banerem "Punkt medyczyny". Okazało się, że za tą nazwą kryje się coś zupełnie innego. W środku ujawniono maszyny do gier hazardowych oraz narkotyki. Na prowadzenie tego typu działalności właścicielka nie posiadała zezwolenia. 24-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Za nielegalną działalność oraz posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego wraz z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego przeprowadzili kontrolę jednego z lokali w Górze Kalwarii. Okazało się, że "Punkt medyczyny" z medycyną ma niewiele wspólnego. W środku ujawniono maszyny do gier hazardowych różnego typu. Szybko ustalono, że 24-letnia właścicielka nie posiadała zezwolenia na prowadzenie takiej działalności. Na tym kontrola mundurowych się nie zakończyła. W lokalu ujawniono również narkotyki, które były ukryte w etui na słuchawki oraz poduszce.

24-latka została zatrzymana i osadzona w policyjnej celi. Maszyny służąc do hazardu oraz rejestratory monitoringu zabezpieczyli funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego, którzy przejeli tą sprawę. Młoda kobieta odpowie również za posiadanie środków odurzajacych.

 

asp. Magdalena Gąsowska/mw