Skradła świąteczny wianek- wpadła podczas interwencji domowej - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Skradła świąteczny wianek- wpadła podczas interwencji domowej

Data publikacji 01.02.2021

Policjanci z Konstancina- Jeziorny podczas jednej z interwencji domowych, zwrócili również uwagę na charakterystyczny ozdobny świąteczny wieniec. Okazało się, że było to ten sam, który w dniu 27 grudnia został skradziony z Miejskiego Domu Kultury w Konstancinie- Jeziornie. Sprawa ta zbulwersowała wówczas wielu mieszkańców.

Dzielnicowy oraz patrolowiec z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie zostali wezwani do jednego z mieszkań nie miało dojść do awantury domowej. Podczas wykonywanych na miejscu czynności służbowych obaj policjanci zwrócili uwagę na charakterystyczny duży ozdobny wieniec znajdujący się w mieszkaniu.

W dniu 27 grudnia właśnie taki świąteczny wianek został skradziony z Konstancińskiego Domu Kultury „Hugonówka”. Informacja oraz zapis z monitoringu miejskiego, który zarejestrował kradzież, była wielokrotnie przedstawiana policjantom podczas odpraw służbowych. Na przełomie roku sprawa ta zbulwersowała wielu mieszkańców miasta.

Na miejscu zarzut jego kradzieży usłyszała 24- letnia kobieta. Mimo początkowych zaprzeczeń przedstawiony jej zapis z kamer nie pozostawił już żadnych wątpliwości.

Ten wybryk zakończył się mandatem karnym wysokości 500 złotych.

nadkom. Jarosław Sawicki