Dzielnicowy doprowadził do zatrzymania 36-latka - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Dzielnicowy doprowadził do zatrzymania 36-latka

Data publikacji 07.05.2021

Dzielnicowy z Konstancina - Jeziorny doprowadził do zatrzymania 36-letniego mężczyzny, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi rodzicami. Mężczyzna niszczył także należące do nich przedmioty. Decyzją sądu został on zobowiązany do natychmiastowej wyprowadzki, otrzymał również zakaz zbliżania się do poszkodowanych i policyjny dozór.

Działania prowadzone w terenie służbowym przez dzielnicowego z komisariatu policji w Konstancinie - Jeziornie doprowadziły do niepokojących informacji, jakie miały rozgrywać się w jednym z domów. Z zebranych przez funkcjonariusza informacji wynikało, że 36-latek, zamieszkujący wspólnie z rodzicami, od dłuższego czasu zamienił ich życie w koszmar. Mężczyzna znęcał się nad nimi psychicznie i fizycznie, niszczył należące do nich przedmioty, a także groził im śmiercią.

Dzielnicowy wspólnie z policjantem służby patrolowej zatrzymał 36-latka. Zebrany materiał dowodowy został skierowany do sądu, którego decyzją podejrzany został zobowiązany do natychmiastowego opuszczenia miejsca zamieszkania, otrzymał również zakaz zbliżania się do rodziców oraz policyjny dozór.

 

nadkom. Jarosław Sawicki/rm