Dwóch zatrzymanych, jeden z nich był poszukiwany - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Dwóch zatrzymanych, jeden z nich był poszukiwany

Data publikacji 15.04.2021

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie zatrzymali 37- letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież części samochodowych z jednego z garaży. Tego samego dnia funkcjonariusze z tutejszego komisariatu zatrzymali 38- latka podejrzewanego o kradzież znacznej ilość maszynek do golenia. Dodatkowo okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia półtorarocznej kary pozbawienia wolności.

W przeciągu kilku godzin policjanci patrolujący ulice Konstancina- Jeziorny zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonywanie kradzieży.

W pierwszym przypadku do policyjnej celi trafił 37- latek podejrzewany o dokonanie kradzieży kół samochodowych i felg z jednego z garaży. Natomiast kolejnym mężczyzną zatrzymanym także przez policjantów z tutejszego komisariatu, okazał się 38- latek poszukiwany do odbycia półtorarocznej kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna wpadł podczas jak się okazało kolejnej już kradzieży znacznej ilości maszynek do golenia. Obaj usłyszeli już zarzuty karne, a w przepadku 38- latka skończyło się to osadzeniem w jednym z zakładów karnych.

nadkom. Jarosław Sawicki/rm