Zatrzymano trzech sprawców kradzieży - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Zatrzymano trzech sprawców kradzieży

Data publikacji 29.03.2021

Policjanci z piaseczyńskiej patrolówki „na gorącym” zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o dokonanie kradzieży ogrodzenia. Do zdarzenia doszło w Chyliczkach na terenie będącego w trakcie budowy domu. Policjanci nie wykluczają, że 35, 37 i 43- letni mężczyźni mogą mieć na swoim koncie inne podobne przestępstwa.

Zaledwie kilka minut po zgłoszeniu policjanci z piaseczyńskiej patrolówki zatrzymali citroena, którym poruszali się mężczyźni podejrzewani o kradzież. Okazało się, że 35, 37 i 43- letni mężczyźni z pobliskiego terenu budowy domu jednorodzinnego dokonali kradzieży elementów ogrodzenia.

Straty zdemontowanych elementów wyceniono na ponad trzy tysiące złotych. Ponadto okazało się, że 37- letni kierowca citroena mieszkaniec Warszawy w ogóle nie posiada prawa jazdy, a pojazd którym się poruszali został użyty tej nocy bez wiedzy jego prawowitego właściciela.

Cała trójka trafiła do policyjnej celi. Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego nie wykluczają, że mogą oni także odpowiadać za inne podobne przestępstwa na terenie powiatu piaseczyńskiego.

nadkom. Jarosław Sawicki