Dzielnicowi z Piaseczna odnaleźli zaginionego mężczyznę - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Dzielnicowi z Piaseczna odnaleźli zaginionego mężczyznę

Data publikacji 25.03.2021

Dzielnicowi z Piaseczna odnaleźli zaginionego 48- letniego mężczyznę. Jego poszukiwania trwały niemal dwie doby i zaangażowały znaczne siły nie tylko policyjne. Kolejny raz daliśmy świadectwo, że policyjnym mottem „Pomagamy i chronimy” kierujemy się w naszej codziennej służbie.

Przed dwoma dniami do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie wpłynęło alarmujące zawiadomienie o zaginięciu 48- letniego mężczyzny. Z informacji wynikało, że istnieje realne zagrożenie jego zdrowia i życia.

Wszczęte zostały poszukiwania, w których udział wzięły znaczne siły policyjne, jak również druhowie ze straży pożarnej. Poszukiwania prowadzono przy użyciu psa służbowego, sprawdzano także logowania jego telefonu.

Zawodowa czujność, zaangażowanie i profesjonalizm nie zawiódł. Dzielnicowi z Piaseczna st. sierż. Michał Gotowalski i st. sierż. Filip Grzegrzółka podczas prowadzonych poszukiwań wczoraj po południu zauważyli odpowiadającego podanemu im rysopisowi mężczyznę.

Okazał się nim właśnie zaginiony 48- latek. Mężczyzna cały i zdrowy wrócił już do miejsca zamieszkania. Kolejny raz daliśmy świadectwo, że policyjnym mottem „Pomagamy i chronimy” kierujemy się w naszej codziennej służbie.

nadkom. Jarosław Sawicki/g.p