Komisariat Policji w Konstancinie - Jeziornie

Wykaz ulic i miejscowości w Gminie Konstancin-Jeziornej

Data publikacji 26.10.2017

W przypadku braku możliwości skontaktowania się telefonicznie ze swoim dzielnicowym prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym jednostki, tel. (0-22) 756-42-17, 727-46-17, 60-45-237 lub telefony alarmowe 997, 112 w przypadkach nie cierpiących zwłoki.
 
Wykaz ulic w Konstancinie-Jeziornie:
1000-lecia Państwa Polskiego Akacjowa

Aleja Wojska Polskiego

 

Adama Asnyka Stefana Batorego 10-53 Stefana Batorego 1-10
Generała Józefa Bema Białostocka Biedronki
Bielawska 1-117 Borowa Władysława Broniewskiego nr. parzyste
Brzozowa Bydgoska Cedrowa
Ceglana Jana Karola Chodkiewicza Fryderyka Chopina 14-25
Fryderyka Chopina 8 Bolesława Chrobrego Chylicka 32-131
Chylicka 1-31 Cicha Ciechanowska
Hetmana Stefana Czarnieckiego Czereśniowa Czysta
Dąbrówki   Deotymy
Dębowa Długa (str. nieparzysta) Długa (str. parzysta)
Dolna Dworska 2-3a Dworska 9-11

Elektryczna

Elbląska

Fabryczna

Gdańska

Garbarska
Wacława Gąsiorowskiego Bartosza Głowackiego Gorzowska
Górna Górnośląska Grabowa
  Graniczna  
Grodzka Grzybowa Jagiellońska 20-63
Jagiellońska 1-19 Jałowcowa Jasna 19-31
Jasna 3-18 Jaśminowa Jasiowa
Jaworowska   Anny Walentynowicz
Jesionowa Jodłowa Kasztanowa

Kasztelańska

Kabacka

Kazimierzowska

Koszalińska

Klonowa
Kochanowskiego Kolejowa Kołobrzeska
Marii Konopnickiej Kopernika Kościelna 1-22
Kościelna 23-50 Tadeusza Kościuszki Kozia
Koźlara Królowej  Bony Królowej Jadwigi
Królowej  Marysieńki Józefa Kraszewskiego Królewska
Krzywa Kwiatowa Leśna

 

Leszczynowa

Lipowa 13-37 Letnia
Literatów Łączna Łąkowa
Lipowa 1-13 Łomżyńska Kornela Makuszyńskiego
Mała Jana Matejki 1-3 Jana Matejki 4-22
Adama Mickiewicza Mieszka I Miła
Mirkowska Modrzewiowa Stanisława Moniuszki
Mostowa Muchomora Nadbrzeżna
Nadwodna Narożna Niecała
Niska Nowa Oborska

Od Lasu

Olsztyńska

Ogrodowa

Okrężna

Orzechowa
Ostrołęcka Paderewskiego Pańska 15-21
Pańska 22-41 Paproci Parkowa (str. nieparzysta ul. Długiej)

Parkowa 20-41

Parkowa 15-20

Piaseczyńska Piaskowa
Piaskowa

Piasta 21-52

Piasta 1-20

 
Pilska Józefa Piłsudskiego (str. nieparzysta) Józefa Piłsudskiego (str. parzysta)
Plac Zgody Pocztowa Podgórska
Pogodna Polna Południowa
Poprzeczna Potulickich Prawdziwka
Bolesława Prusa (str. nieparzysta) Bolesława Prusa (str. parzysta) Przebieg
Przejazd Przeskok Zenona Miriama Przesmyckiego 21-33
Zenona Miriama Przesmyckiego 1-20 Przyjacielska 8-25 Przyjacielska 1-7
Przyrzecze Kazimierza Pułaskiego Mikołaja Reja
Rycerska 17-40 Rycerska 1-16 Rynkowa
Sadowa Sanatoryjna 1-6 Sanatoryjna 7-30

Saneczkowa

Sue Ryder

Siedlecka Henryka Sienkiewicza 1-3
Henryka Sienkiewicza 4-19 Piotra Skargi Skolimowska
Słomczyńska 22-41 Słomczyńska 1-21 Słoneczna
Juliusza Słowackiego 13-31 Juliusza Słowackiego 1-12 Słowicza
Słupska Jana III Sobieskiego Sosnowa
Józefa Sowińskiego Spokojna Leopolda Staffa
Stawowa Strumykowa Józefa Sułkowskiego
Suwalska Szkolna Szpitalna

Szymanowskiego

Szczecińska

Śniadeckich Środkowa 1-17
Środkowa 18-54 Świerkowa Świetlicowa

Świeża

Ścienna

Józefa Toczyskiego Torowa
Toruńska Romualda Traugutta

Tulipanów

Truskawkowa

Juliana Tuwima Kornela Ujejskiego Uzdrowiskowa
Warecka Warszawska (str. nieparzysta) Warszawska str. parzysta
Wągrodzka Wąska Wczasowa
Wesoła 14-18 Wesoła 19-40 Widok
Wiejska Wierzbowa Wierzbnowska
Antoniego Wierzejewskiego Wilanowska Willowa
Wiśniowa Witaminowa Władysława Witwickiego
Wojewódzka 1-17 Wojewódzka 18-42 Wrzosowa
Wschodnia Zakopane Zaułek
Zgoda Zielna Zielona

Źródlana

Ścienna

Stefana Żeromskiego

 

Stanisława Żółkiewskiego
 
Wykaz miejscowości:
Bielawa Borowina Cieciszew
Ciszyca Czernidła Dębówka
Gassy Habdzin Kawęczyn
Kawęczynek Kępa Oborska Kępa Okrzewska
Kierszek Łęg Czarnów
Obory Obórki Okrzeszyn
Opacz Parcela Piaski
Słomczyn Sue Ryder Turowice