Mianowania na wyższe stanowiska służbowe - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Mianowania na wyższe stanowiska służbowe

Data publikacji 01.10.2020

W dniu 1 października z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie Pana podinsp. Pawła Krauz rozkazy odebrali między innymi nadkom. Marek Kruszewski, który został powołany na stanowisko komendanta komisariatu policji w Konstancinie- Jeziornie oraz asp. Leszek Barkowski na stanowisko naczelnika wydziału ruchu drogowego.

W dniu 1 października br. czterech policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, otrzymało rozkazy o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe. Ten zaszczytny obowiązek Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie Pan podinsp. Paweł Krauz powierzył Panu nadkomisarzowi Markowi Kruszewskiemu, który objął stanowisko komendanta komisariatu w Konstancinie- Jeziornie.

Także z rąk Komendanta Powiatowego rozkaz odebrał dziś Pan aspirant Leszek Barkowski, który objął stanowisko naczelnika wydziały ruchu drogowego.

Kolejne rozkazy otrzymali Pan asp. szt. Piotr Kowalski na stanowisko zastępcy komendanta komisariatu w Górze Kalwarii oraz Pan asp. Paweł Chustecki na stanowisko kierownika rewiru dzielnicowych także z komisariatu policji w Górze Kalwarii.

nadkom. Jarosław Sawicki