Trzech poszukiwanych trafiło do zakładu karnego - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Trzech poszukiwanych trafiło do zakładu karnego

Data publikacji 01.08.2020

Policjanci z wydziału kryminalnego, którzy na co dzień zajmują się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, zatrzymali trzech mężczyzn. Za każdym z nich wystawione były listy gończe.

Podczas trzech ostatnich służb, funkcjonariusze z piaseczyńskiego wydziału kryminalnego zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. Wobec każdego z nich sądy i prokuratura wystawiła listy gończe.

Pierwszy z nich 48- latek wpadł w ręce policjantów w Warszawie na ulicy Wólczańskiej. Mężczyzna ma zarzuty związane udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej. Kolejne zatrzymanie miało miejsce w miejscowości Ustanów. 43- letni mężczyzna na najbliższe sześć miesięcy trafił już do zakładu karnego. Był poszukiwany od 2017 roku, gdy nie stawił się do zakładu karnego. Ma na swoim koncie wyrok za wielokrotną jazdę pod wpływem alkoholu.

Natomiast na terenie warszawskiego Wawra piaseczyńscy „poszukiwacze” ustalili miejsce przebywania i zatrzymali 59- latka poszukiwanego w celu odbycia kary pozbawienia wolności za sprawy związane z przestępstwami narkotykowymi.

 

nadkom. Jarosław Sawicki