Sąsiedzka czujność nie zawiodła - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Sąsiedzka czujność nie zawiodła

Data publikacji 17.07.2020

Policjanci z wydziału prewencji z Piaseczna „na gorącym” zatrzymali 22- letnią kobietę, która włamała się do jednego z domów. O zdarzeniu funkcjonariusze poinformowali właścicieli, którzy jak się okazało, w tym czasie przebywali na wakacjach nad morzem. Kobieta trafiła do policyjnej celi. W tym przypadku nie zawiodła sąsiedzka czujność i natychmiastowe poinformowanie Policji.

Sąsiedzka czujność nie zawiodła. Późnym wieczorem oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie otrzymał niepokojącą informację, że na jednym z osiedli mieszkaniowych w Piasecznie najprawdopodobniej, ktoś dokonuje włamania.

Policjanci z wydziału prewencji, którzy jako pierwsi przybyli na wskazane osiedle, zauważyli w jednym z domów wybite okno. Natychmiast podjęli interwencję i wewnątrz mieszkania zatrzymali 22-letnią kobietę podejrzewaną o dokonanie włamania.

Ustalono właścicieli domu i poinformowano ich o zdarzeniu. Jak się okazało, przebywali oni na wakacjach nad morzem.

Zatrzymana kobieta trafiła do policyjnej celi. Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego ustalają teraz, czy może mieć ona związek także z innymi przestępstwami. Kolejny raz „sąsiedzka czujność” nie zawiodła!

 

nadkom. Jarosław Sawicki/ea