Zabezpieczono narkotyki, kusze i elementy broni palnej - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Zabezpieczono narkotyki, kusze i elementy broni palnej

Data publikacji 19.06.2020

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 31- letniego mężczyznę. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania ujawniono ponad 30 gramów amfetaminy i mefedronu, a także dwie kusze i elementy broni palnej. Sprawę przejęli policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii. W tym samym czasie policjanci z wydziału prewencji podczas interwencji domowej zwrócili uwagę na zieloną dekorację okna w mieszkaniu. Okazało się, że to łącznie 7 doniczek z konopiami indyjskimi.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, w ramach prowadzonych działań wobec osób zajmujących się rozprowadzaniem środków odurzających na terenie gminy Góra Kalwaria, zatrzymali 31- letniego mężczyznę.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, mundurowi ujawnili w jego sejfie 26 gramów amfetaminy i ponad 4 gramy mefedronu. Ponadto policjanci zabezpieczyli markowy rower z zatartymi numerami fabrycznymi, dwie kusze oraz elementy broni palnej, które znajdowały się w pomieszczeniu gospodarczym.

31- latek trafił do policyjnej celi. Wyjaśnieniem tej sprawy zajmą się teraz policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii. Niemal w tym samym czasie do policyjnego aresztu trafił 34- letni mieszkaniec Piaseczna. Zatrzymania dokonali policjanci z wydziału prewencji, którzy interweniowali w jednym z mieszkań wobec agresywnego mężczyzny. Wykazali się przy tym czujnością i spostrzegawczością, bo na parapecie okna zauważyli 7 wystawionych doniczek z konopiami indyjskimi. Dodatkowo podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili porcję amfetaminy.

nadkom. Jarosław Sawicki/is