Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ustalają kto spowodował kolizję oraz zasadność przebywania tych osób poza miejscem zamieszkania

Data publikacji 16.04.2020

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie ustalają kto prowadził renault i spowodował wczoraj kolizję w centrum miasta. Po zdarzeniu do policyjnej celi trafiła kobieta i jej partner. Oboje byli pod wpływem alkoholu. Policjanci sprawdzą również zasadność przebywania tych osób poza miejscem zamieszkania. Ponownie zwracamy się z apelem, by pod żadnym pozorem nie decydować się na prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu!

Było przed 17.00 gdy w centrum Konstancina-Jeziorny samochód wypadł z drogi i uderzył w barierę energochłonną. Przybyli na miejsce funkcjonariusze z  miejscowego komisariatu w renault zastali 38- latka i 46-letnią kobietę. Żadna z tych osób nie przyznawała się do kierowania samochodem. Policjanci poddali ich badaniu na zwartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że mężczyzna miał 2,7 promila, natomiast kobieta niemal 1,3 promila  alkoholu w organizmie. Dalszą część nocy oboje spędzili w policyjnej celi.

Dziś funkcjonariusze z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie ustalą , kto w chwili kolizji siedział za kierownicą renault. Sprawdzona zostanie także zasadność przebywania tych osób poza miejscem zamieszkania.

Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego, by pod żadnym pozorem nie siadać za kierownicę pod wpływem alkoholu!

nadkom. Jarosław Sawicki/mb

 

 

 

 

 

Powrót na górę strony