Dzielnicowy po pościgu zatrzymał sprawcę kradzieży paliwa - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy po pościgu zatrzymał sprawcę kradzieży paliwa

Data publikacji 10.02.2020

Dzielnicowy z Góry Kalwarii w czasie wolnym od służby zatrzymał nieletniego, który ukradł paliwo na jednej ze stacji paliw. Kolejny raz pokazaliśmy, że policjantem jest się zawsze, nawet po służbie.

Policjant mł. asp. Andrzej Łepecki z komisariatu policji w Górze Kalwarii po zakończonej służbie pojechał zatankować swój samochód na stację paliw w gminie Góra Kalwaria. Jego uwagę zwrócił młody mężczyzna, który tankował paliwo do plastikowej bańki przy skrajnym dystrybutorze.

Po zatankowaniu paliwa, młody mężczyzna zaczął uciekać z terenu stacji z plastikową bańką. Widząc to nasz funkcjonariusz bez wahania ruszył w pościg za złodziejem. W międzyczasie policjant poinformował o zdarzeniu oficera dyżurnego komisariatu policji w Górze Kalwarii. Po kilkudziesięciu metrach mł. asp. Andrzej Łepecki dogonił i zatrzymał jak się okazało 14- latka, który został przekazany będących już na służbie policjantom.

Dzielnicowy na co dzień pełni służbę w komisariacie w Górze Kalwarii. Jest wzorowym i wyróżniającym się funkcjonariuszem. Cieszymy się, że mł. asp. Andrzej Łepecki jest w naszych szeregach.

nadkom. Jarosław Sawicki