Pilnie potrzebna krew 0RhD- - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pilnie potrzebna krew 0RhD-

Data publikacji 18.12.2019

Do policjantów zgłosiła się kobieta prosząc o pomoc. Miała być dzisiaj operowana, lecz operacja nie odbyła się gdyż brakuje grupy krwi 0RhD- (ujemny). Wspólnie tuż przed świętami policjanci z Komendy Powiatowej w Piasecznie apelują o pomoc i oddawanie krwi dla 35-letniej Izabeli Singh mieszkanki Piaseczna, matki pięciorga małych dzieci. "Pomagamy i chronimy" to nasze motto i kolejny raz pokażmy, że nie pozostajemy obojętni!

35-letnia Izabela Singh matka pięciorga dzieci, mieszkanka Piaseczna od 2017 roku choruje na małopłytkowość i pilnie wymaga operacji. Jednak do jej przeprowadzenie wymagana jest krew 0RhD - (ujemny). Niestety jej brak uniemożliwił dziś jej przeprowadzenie! Kobieta w akcie rozpaczy zgłosiła się dziś do policjantów z Piaseczna z prośbą o pomoc!

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia i mając na uwadze motto naszej służby "Pomagamy i chronimy" pragniemy pomóc i apelujemy do funkcjonariuszy oraz osób cywilnych o oddawanie krwi w Stacji Krwiodawstwa szpitala MSWiA przy ulicy Wołoskej 137 w Warszawie. Każdy z nas może zrobić coś dla drugiego człowieka! Kobiecie do następnego możliwego terminu operacji pozostało tylko 10 dni!

Dawcy krwi przyjmowani są: poniedziałek- piątek w godz. 7.30- 13.00

Krew można również oddawać w kazdej innej stacji krwiodastwa ze wskazaniem "dla Izabeli Singh".

nadkom. Jarosław Sawicki/mb