Dzielnicowy po pościgu zatrzymał sprawcę kradzieży - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Dzielnicowy po pościgu zatrzymał sprawcę kradzieży

Data publikacji 28.05.2019

Dzielnicowy z Lesznowoli mł.asp. Grzegorz Kupisz po pościgu zatrzymał mężczyznę podejrzewanego o kradzież portfela z dokumentami i ponad 1700 złotych. Jak już ustalono, chwilę przed zatrzymaniem mężczyzna w jednym ze sklepów wyrwał klientce z rąk portfel i uciekł. Postawa dzielnicowego spotkała się z ogromną życzliwością wielu osób.

 

Dzielnicowy z komisariatu w Lesznowoli mł. asp. Grzegorz Kupisz podczas służby zauważył, jak z jednego ze sklepów wybiega mężczyzna a za nim kilka osób, które próbowały za nim biec i krzyczały. Policjant bezzwłocznie zareagował. Ruszył za uciekającym, w pewnej chwili zatrzymał radiowóz i ruszył w pościg pieszy, który zakończył się zatrzymaniem 29- letniego mieszkańca Warszawy. Okazało się, że ze sklepu wybiegł on tuz po tym, jak stojącej w kolejce kobiecie wyrwał z rak portfel.

Kobieta odzyskała swoją własność, którą stanowiły dokumenty i ponad 1 700 złotych. Reakcja i skuteczność jaką wykazał się Pan dzielnicowy mł. asp. Grzegorz Kupisz spotkała się z entuzjastyczną reakcją samej poszkodowanej, jak i klientów i załogi sklepu

Mężczyzna został zatrzymany i odpowie teraz za kradzież.


 

js