36- latek w rękach policji - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

36- latek w rękach policji

Data publikacji 28.03.2019

36- latek z Piaseczna usłyszał dwa zarzuty karne. W jego mieszkaniu ujawniono cztery namioty wraz z lampami grzewczymi i osprzętem pod którymi uprawiał konopie indyjskie Policjanci zabezpieczyli w jego mieszkaniu także 2,5 kilograma suszu marihuany. Sprawę ujawnili policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową z Komendy Wojewódzkiej Policji z Łodzi.

Do mieszkańca Piaseczna zapukali policjanci z Łodzi, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Wewnątrz mieszkania w każdym pomieszczeniu funkcjonariusze ujawnili namioty z lampami grzewczymi oraz łącznie 97 roślin konopi indyjskich.

O wsparcie poproszono policjantów z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Piaseczna, którzy przejęli tą sprawę. 36- latek podejrzewany o prowadzenie uprawy został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Policjanci na miejscu ujawnili również i zabezpieczyli 2,5 kilograma suszu marihuany. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty karne, zarówno za posiadanie środków odurzających, jak i za uprawę konopi indyjskich.

Sprawa prowadzona jest pod nadzorem prokuratury rejonowej w Piasecznie.

 

js

  • Zabezpieczona marihuana