Policyjny dozór za narkotyki - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny dozór za narkotyki

Data publikacji 25.02.2019

Przeprowadzone działania piaseczyńskich wywiadowców doprowadziły do zatrzymania kolejnej osoby, która złamała ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. Policjanci zatrzymali 29-latka, u którego podczas prowadzonych czynności zabezpieczyli wagę elektroniczną, blisko 90 gramów marihuany i ponad 25 gramów amfetaminy.

Piaseczyńscy policjanci przez cały czas prowadzą kompleksowe działania wymierzone przeciw osobom posiadającym i rozprowadzającym środki odurzające. Stale kontrolowane są miejsca, gdzie narkotyki mogą być produkowane, przechowywane, sprzedawane, bądź używane. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzają i reagują na każdą informację dotyczącą przestępczości narkotykowej.

Tak było i tym razem. Prowadzone przez wywiadowców działania operacyjne doprowadziły ich do jednego z domów na terenie Piaseczna. Tu podczas kontroli miejsca zamieszkania 29-latka, ujawnili i zabezpieczyli wagę elektroniczną, ukryte w łóżku pudełko z suszem konopi indyjskich o wadze blisko 90 gramów oraz torebkę foliową, w której znajdowało się ponad 25 gramów amfetaminy.

Mężczyzna usłyszał już zarzut za posiadanie środków odurzających, decyzją Prokuratury został objęty policyjnym dozorem.

 

mb