Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Szczęśliwy finał nocnych poszukiwań

Data publikacji 19.02.2019

Dzisiejszej nocy na terenie garnizonu stołecznego prowadzone były poszukiwania za 29- latkiem, który wczoraj późnym wieczorem opuścił teren jednego z warszawskich szpitali. Poszukiwania prowadzone na terenie stolicy zakończyły się w Piasecznie, gdzie o godzinie 2.00 w nocy został on rozpoznany przez policjantów z piaseczyńskiej patrolówki. Rodzice zaginionego nie kryli swojego wzruszenia. Policyjne motto „Pomagamy i chronimy” to nie tylko hasło, kierujemy się nim w naszej codziennej służbie.

Wczoraj późnym wieczorem z jednego z warszawskich szpitali oddalił się pacjent. Z zebranych informacji wynikało, że 29- latek mógł mieć problemy z pamięcią i orientacją w terenie. Mimo mroźnej nocy do północy nie zdołano go odnaleźć.

Na szczęście dzięki czujność policjantów pełniących służbę na terenie Piaseczna o godzinie 2.00 w nocy został on rozpoznany, na skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Julianowskiej.

O jego odnalezieniu natychmiast zostali powiadomieni rodzice zaginionego, którzy nie ukrywali radości i wdzięczności dla funkcjonariuszy za odnalezienie syna.

Policyjne motto „Pomagamy i chronimy” to nie tylko hasło, kierujemy się nim w naszej codziennej służbie.

js