25- latek zatrzymany w Tarczynie - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

25- latek zatrzymany w Tarczynie

Data publikacji 19.02.2019

Policjanci z Tarczyna zatrzymali 25- letniego kierowcę peugeota, który kierował pojazdem mając ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. W jego pojeździe oraz w miejscu zamieszkania ujawniono za to znaczne ilości papierosów i tytoniu bez polskich znaków akcyzy.

Funkcjonariusze z komisariatu w Tarczynie zostali pilnie wezwani na jedną z ulic, gdzie do pojazdu wszedł mężczyzna będący najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu. Policjanci na miejscu zastali dwóch mężczyzn, którzy ujęli, jak się okazało rzeczywiście nietrzeźwego kierowcę peugeota.

Badanie wykazało, że 25- latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a ponadto nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Policjanci podczas czynności kontrolnych w peugeocie ujawnili papierosy bez polskich znaków akcyzowych. Kolejne papierosy oraz tytoń ujawniono i zabezpieczono z posesji zajmowanej przez 25- latka, a także z miejsca zamieszkania jego rodziny.

Mężczyzna usłyszał zarzuty zarówno za jazdę pod wpływem alkoholu, brak uprawnień oraz za wprowadzanie do obrotu wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy.

js