Szczęśliwy finał poszukiwań 86- letniego mężczyzny - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Szczęśliwy finał poszukiwań 86- letniego mężczyzny

Data publikacji 01.02.2019

Policjanci z wydziału kryminalnego i prewencji, po kilkugodzinnych poszukiwaniach odnaleźli w lesie poszukiwanego 86- latka. Wyziębiony mężczyzna został przekazany pod opiekę załodze pogotowia ratunkowego. Policyjnym mottem „Pomagamy i chronimy” kierujemy się w naszej codziennej służbie.

Po południu do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, zgłosiła się rodzina z pilną prośbą o wszczęcie poszukiwań za 86- letnim członkiem ich rodziny. Przekazane służbie dyżurnej informacje były bardzo niepokojące. Podjęta została decyzja o przeprowadzeniu natychmiastowych działań poszukiwawczych. Ich przebiegiem i realizacją zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego przy wsparciu funkcjonariuszy prewencji.

Poszukiwania przebiegały wielowątkowo, sprawdzano między innymi adresy znajomych zaginionego i inne miejsca gdzie mógł się on udać.

Akcja poszukiwawcza przekroczyła teren powiatu piaseczyńskiego. I to właśnie tam na terenie powiatu pruszkowskiego w lesie znajdującym  nieopodal gminy Żabia Wola, mężczyzna został szczęśliwie odnaleziony tuż przed godziną 21.00.

Wychłodzonego 86- latka policjanci przekazali wezwanej na miejsce załodze pogotowia ratunkowego.

Policjanci dziękują wszystkim osobom, które zaangażowały się w poszukiwania szczęśliwe zakończone po kilkugodzinnych poszukiwaniach. „Pomagamy i chronimy” to nie tylko policyjne motto, tymi słowami kierujemy się w naszej codziennej służbie.

js