Aktualności

16- latek zginął na przejściu dla pieszych- Ponownie alelujemy do kierowców o ostrożność i rozwagę!

Data publikacji 27.11.2018

Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność na drogach! Niestety dziś tuż po godzinie 6.00 na przejściu dla pieszych w Tarczynie doszło do śmiertelnego potrącenia 16- letniego chłopca. Pieszy znajdował się na oznakowanym przejściu dla pieszych, w chwili gdy został uderzony przez samochód osobowy. Przejazd drogą krajową numer „7” w kierunku Radomia odbywa się jednym pasem.

Mimo policyjnych apeli i działań prewencyjnych wciąż dochodzi do tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Dzisiaj rano na drodze krajowej numer „7” w Tarczynie na przejściu dla pieszych w Tarczynie zginął 16- letni chłopiec.

Za kierownicą saaba siedział 64- letni mężczyzna. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Obecnie na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego z Grójca wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. W kierunku Radomia ruch odbywa się tylko jednym pasem.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego po raz kolejny apelują do kierowców i innych uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności!

js