Aktualności

"Bezpiecznie poznajemy świat" z udziałem Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie

Data publikacji 27.10.2018

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie insp. Robert Chmielewski w ramach akcji „Bezpiecznie poznajemy świat”odwiedził najmłodszych mieszkańców miasta i gminy Piaseczno w Przedszkolu „Klub Misia Bo”. Nie była to jednak zwykła wizyta, Pan Komendant w świat bajek wprowadził przedszkolaków, czytając im wiersze Jana Brzechwy!

Dyrekcja przedszkola „Klub Misia Bo” wraz Radą Rodziców, w ramach prowadzonych przez siebie zajęć pod nazwą „Bezpiecznie poznajemy świat” związanych między innymi z nauką i poszerzaniem wiedzy związanej z bezpieczeństwem dzieci, do udziału zaprosiła również piaseczyńskich policjantów.

Na apel odpowiedział sam Pan Komendant insp. Robert Chmielewski, który w ramach "uzależniania od czytania" poprowadził zajęcia czytając dzieciom wiersze Jana Brzechwy.

Spotkanie było również okazją do nauki numeru alarmowego 112, a także rozmowy z najmłodszymi o zachowaniu rozwagi i ostrożności podczas jazdy na rowerze, w kontaktach z osobami obcymi, czy ze zwierzętami.

Każdy przedszkolaków z rąk Pana Komendanta otrzymał również element odblaskowy, którego rola była omawiana, a także zakładki do książek

Za udział i poprowadzenie lekcji Pan Komendant od dzieci otrzymał pamiątkowy dyplom.

js

  • Z wizytą u najmłodszych
  • Z wizytą u najmłodszych
  • Z wizytą u najmłodszych
  • Z wizytą u najmłodszych
  • Z wizytą u najmłodszych
  • Z wizytą u najmłodszych