Skradł rower, skradli go i jemu - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Skradł rower, skradli go i jemu

Data publikacji 03.10.2018

Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 27- podejrzewanego o kradzież roweru. Jak już ustalono, ze skradzionego jednośladu długo nie korzystał. Jeszcze tego samego dnia został mu on skradziony, w chwili gdy pozostawił go „na chwilę” przy jednym z barów. Dziś już wiemy, że policjanci ustalili personalia również i tego sprawcy kradzieży.

Chciałoby się powiedzieć, ze to kolejny członek „Gangu Olsena”. Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna ustalili mężczyznę podejrzewanego o dokonanie kradzieży markowego roweru w jednym z podziemnych garaży osiedlowych w Piasecznie.

Sprawca pokonał dwa zabezpieczenia jednośladu przyniesionym ze sobą przecinakiem. I jak wynika z dalszych ustaleń, rowerem pojechał do pobliskiego baru. Gdy wszedł do wewnątrz podobno „na chwilę” zaparkowany przed barem pojazd padł ofiarą ponownej kradzieży.

Policjanci zatrzymali 27- latka i umieścili w policyjnej celi. Jeszcze dziś usłyszy on zarzut kradzieży. Funkcjonariusze szybko ustalili personalia kolejnego sprawcy kradzieży. Jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.


 

js