O bezpieczeństwie podczas festynu "Pożegnanie Lata" w Józefosławiu - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

O bezpieczeństwie podczas festynu "Pożegnanie Lata" w Józefosławiu

Data publikacji 01.10.2018

O bezpieczeństwie na ulicy i w domu, ale również o promowaniu zawodu policjanta rozmawialiśmy podczas pikniku rodzinnego pod nazwą „Pożegnanie Lata”. Słoneczna aura zachęciła licznie mieszkańców do wizyty w Ogrodach Obserwatorium Astronomicznego w Józefosławiu. Była także możliwość poznania mobilnego posterunku policji oraz doskonalenie umiejętności jazdy na rowerze.

Festyn zorganizowany w Józefosławiu cieszył się ogromną popularnością. Sprzyjała temu z pewnością piękna i słoneczna pogoda. Dla mieszkańców czekały liczne atrakcje w tym koncerty i stoiska miejscowych twórców kultury i sportu.

Wśród uczestników zaproszonych do udziału w festynie nie mogło zabraknąć służb mundurowych. Dla najmłodszych i nie tylko przygotowaliśmy policyjne miasteczko ruchu drogowego, każdy mógł również zapoznać się i wejść do mobilnego posterunku policji. A dla zainteresowanych wstąpieniem w nasze szeregi, przygotowaliśmy stanowisko związane z promocją zawodu policjanta.

Każdy mógł również indywidualnie porozmawiać z funkcjonariuszami o bezpieczeństwie zarówno we własnym domu, jak i w przestrzeni publicznej.

Policjanci z Piaseczna dziękują za wsparcie w przygotowaniu i prowadzeniu policyjnej części festynu funkcjonariuszom z Oddziałów Prewencji KSP oraz sekcji profilaktyki warszawskiej „drogówki”, a także policjantce z wydziału kadr KSP.

js

  • 'Pożegnanie Lata" w Józefosławiu
  • "Pożegnanie Lata" w Józefosławiu
  • "Pożegnanie Lata" w Józefosławiu
  • "Pożegnanie Lata" w Józefosławiu
  • "Pożegnanie Lata" w Józefosławiu
  • "Pożegnanie Lata" w Józefosławiu
  • "Pożegnanie Lata" w Józefosławiu