Odpowie za korupcję i jazdę bez uprawnień - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Odpowie za korupcję i jazdę bez uprawnień

Data publikacji 02.07.2018

„Weźcie pieniądze i sprawa będzie załatwiona”. Takie słowa usłyszeli policjanci z Konstancina-Jeziorny tuż po zatrzymaniu kierowcy bmw. Okazało się, że już od 2006 roku nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. 39- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Odpowie teraz nie tylko za jazdę bez uprawnień, ale również za korupcję.

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie podczas patrolu zwrócili uwagę na kierowcę srebrnego bmw, którego styl jazdy wzbudził w funkcjonariuszach wątpliwości.

Po jego zatrzymaniu, kierowca od razu zaproponował policjantom przyjęcie korzyści majątkowej za odstąpienie od dalszej kontroli. Mundurowi pouczyli go wówczas o konsekwencjach prawnych takiego zachowania. Jednak nie zniechęciło to w żaden sposób 39- letniego kierowcy bmw. Do podawanego dowodu rejestracyjnego włożył pieniądze mówiąc jednocześnie „By je wzięli i sprawa będzie załatwiona”. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Jak już ustalono w 2006 roku zostały mu cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Odpowie on teraz nie tylko za jazdę bez uprawnień, ale również za korupcję.

js