Podejrzewany o dealerkę trafił do policyjnej celi - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Podejrzewany o dealerkę trafił do policyjnej celi

Data publikacji 28.06.2018

Wywiadowcy z Piaseczna zatrzymali 38- latka podejrzewanego o dealerkę. Zarówno przy nim jak i w jego miejscu zamieszkania policjanci ujawnili łącznie ponad 50 gramów popakowanych porcji narkotyków. Była to amfetamina, mefedron oraz marihuana. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej.

Było po godzinie 20.00 gdy policyjni wywiadowcy z Piaseczna zwrócili uwagę na mężczyznę znajdującego się na przystanku komunikacji miejskiej przy ulicy Szkolnej. Mężczyzna na widok policjantów próbował odejść, lecz po chwili byli już przy nim funkcjonariusze.

Mimo, że mężczyzna nie godził się na kontrolę, to po chwili było już wiadomo dlaczego. Posiadał on przy sobie kilka małych paczek ze środkami odurzającymi. 38- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Policjanci przeszukali także jego miejsce zamieszkania, gdzie w różnych miejscach ujawnili kolejne porcje narkotyków, takich jak mefedron, marihuana i amfetamina. Łączna waga zabezpieczonych środków to ponad 50 gramów.

W mieszkaniu znajdowała się również waga elektroniczna, a także znaczne ilości małych torebek z zapięciem strunowym.

Mężczyzna jest podejrzewany o handel środkami odurzającymi. Policjanci ustalają obecnie w jaki sposób narkotyki trafiły w jego ręce. Za swój czyn 38- latek nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej. Tego samego dnia polcjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 20- latka, który również posiadał przy sobie środki odurzające. Także i on odpowie z ustawy o zapobieganiu narkomanii.

js