Zajęcia poprowadzili policyjni technicy kryminalistyki - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Zajęcia poprowadzili policyjni technicy kryminalistyki

Data publikacji 06.06.2018

W Zespole Szkół Zawodowych im. Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii policyjni technicy kryminalistyki z Piaseczna poprowadzili dwugodzinne zajęcia. Aspiranci sztabowi Piotr Sas oraz Mariusz Borowskim swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się z uczniami tutejszej klasy mundurowej.

W ramach porozumienia zawartego z Komendantem Powiatowym Policji w Piasecznie, w tzw. „Budowlance” w Górze Kalwarii odbyły się nietypowe zajęcia. Uczniowie klasy mundurowej gościli u siebie najlepszych specjalistów z dziedziny techniki kryminalistycznej. Asp. szt. Piotr Sas wraz z asp. szt. Mariuszem Borowskim poprowadzili zajęcie bogate w doświadczenia i eksperymenty. Młodzież z nieukrywanym zainteresowaniem i zaciekawieniem słuchała i sama próbowała swych sił w przeprowadzanych w klasie ćwiczeniach z dziedziny kryminalistyki.

Doświadczenie i umiejętność naszych policjantów w budowaniu znakomitych relacji międzyludzkich zasługuje na nasze najwyższe uznanie. Dowodem tego były gorące owacje zgotowne naszym policjantom przez uczniów klasy mundurowej i ich opoiekuna.


 

js