Pomoc przyszła na czas! „Pomagamy i chronimy” to nie tylko hasło - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Pomoc przyszła na czas! „Pomagamy i chronimy” to nie tylko hasło

Data publikacji 29.05.2018

Policjant z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna sierż. sztab. Mateusz Zieliński, był jedną z pierwszych osób która znalazła się w mieszkaniu 80- latki, która straciła przytomność. Dzięki koordynacji służb policyjnych, Straży Pożarnej i pogotowia ratunkowego kobieta na czas znalazła się w szpitalu.

Było po godzinie 15.00 gdy oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Piasecznie starsza kobieta najprawdopodobniej straciła przytomność, a w domu jest sama. Zgłoszenie zostało przyjęte od osoby, która chwilę wcześniej rozmawiała z nią telefonicznie.

Policjanci służby dyżurnej na miejsce natychmiast wysłali najbliżej znajdującego się funkcjonariusza policji, wezwana na miejsce Straż Pożarna była także już w drodze.

Sierż. sztab. Mateusz Zieliński był jedną z pierwszych osób, które po wyważeniu drzwi przez strażaków znalazł się w mieszkaniu 80- latki, która straciła przytomność.

Kobieta natychmiast została odwieziona do jednego ze szpitali.

Sierż. sztab. Mateusz Zieliński oraz policjanci służby dyżurnej wraz z innymi służbami wykazali się szybką i wzorową reakcją, by oczekiwana pomoc przyszła na czas!

„Pomagamy i chronimy” to nie tylko nasze motto, kierujemy się nim w naszej codziennej służbie.


 

js