Zatrzymano dwie osoby podejrzewane o kradzież 320...biustonoszy - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Zatrzymano dwie osoby podejrzewane o kradzież 320...biustonoszy

Data publikacji 16.05.2018

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 2 osoby podejrzewane o kradzież 320 biustonoszy. Do przestępstwa doszło na terenie jednego z centrów handlowych. 42- letni mężczyzna oraz 23- letnia kobieta trafili do policyjnej celi. Ponadto okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Kilka tygodni temu w jednym z centrów handlowych doszło do zuchwałej kradzieży. W czasie przyjmowania towaru przechodzący sklepową aleją osoby zabrały sprzed butiku z damską bielizną znacznych rozmiarów karton.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna, którzy zajęli się tą sprawą, przeprowadzili działania operacyjne, które doprowadziły ich do Grójca. I tu w jednym z wytypowanych domów funkcjonariusze dokonali zatrzymania dwóch osób podejrzewanych o dokonanie tej kradzieży, 23- letniej kobiety oraz jej 42- letniego znajomego.

Oboje zostali osadzeni w policyjnej celi. Ponadto podczas sprawdzania ich danych w policyjnym systemie informacyjnym okazało się, że zatrzymany mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Sprawę przejęli obecnie funkcjonariusze z komisariatu policji w Lesznowoli, którzy nie wykluczają, że zatrzymane osoby mogą mieć związek także z innymi przestępstwami.

js