Aktualności

Policjanci z Lesznowoli zaplanowali cykl spotkań "O bezpieczeństwie" z mieszkańcami gminy.

Data publikacji 15.05.2018

Policjanci z komisariatu w Lesznowoli w ramach działań prewencyjnych zaplanowali cykl spotkań z mieszkańcami gminy. Tematem prowadzonych konsultacji będzie zarówno bezpieczeństwo w ruchu drogowym, jak i zwiększanie społecznej świadomości o metodach działania oszustów.

W ramach realizowanego przez policjantów z komisariatu w Lesznowoli programu poświęconemu bezpieczeństwu, zaplanowany został cykl spotkań z mieszkańcami. Chcemy podnieść społeczną świadomość dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ale także podczas tych spotkań omówimy metody działań oszustów. A wszystko po to, by podnieść świadomość społeczną o przestępstwach na „policjanta” czy „wnuczka” . Pierwsze spotkanie odbyło się Gminnym Ośrodku Kultury w Nowej Iwicznej z udziałem Pana dzielnicowego asp. Kamila Woźniak i kom. Jarosława Sawickiego. Kolejne spotkania z policjantami odbędą się:

- 17 maja godz. 18.00 w filii GOK w Mysiadle

- 30 maja godz. 18.00 w CIS w Magdalence

- 11 czerwca godz. 19.00 w OSP Mroków

Program skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych bezpieczeństwem oraz chcących pomóc w powstrzymaniu oszustw, poznaniu mechanizmu działania oszustów i przekazania innym wiedzy o możliwościach uchronienia swoich dóbr przed przestępcami.

Program realizowany jest przez Komisariat Policji w Lesznowoli we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lesznowoli. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie.

js