Aktualności

25- letni obywatel Gruzji odpowie za kradzieże i włamania do pojazdów

Data publikacji 14.05.2018

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 25- letniego obywatela Gruzji podejrzewanego między innymi o dokonywanie kradzieży z pojazdów zaparkowanych przed centrami handlowymi. Sprawa ma charakter rozwojowy. Łupem padał zarówno zapakowany do pojazdów towar, jak i portfele czy dokumenty.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Piaseczna, zajmujący się sprawą kradzieży i włamań do pojazdów zaparkowanych przed cetnrami handlowymi „namierzyli” pod jednym z supermarketów młodego mężczyznę, który mógł mieć związek z tymi przestępstwami. Podczas legitymowania okazało się, że 25- latek jest obywatelem Gruzji. A dalsze policyjne czynności doprowadziły do ustalenia, że to właśnie on jest podejrzewany o dokonanie co najmniej czterech przestępstw. W tym trzech kradzieży z zaparkowanych pod sklepami samochodów.

Łupem padł wówczas zapakowany przez klientów towar, a także portfele z pieniędzmi i dokumentami, czy laptopy.

Mężczyzna został zatrzymany, a materiały sprawy trafiły do prokuratury. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali w tej sprawie już kolejną osobę, to 52- letni mężczyzna. Jest to również obywatel Gruzji.

Sprawę przejęli obecnie funkcjonariusze z komisariatu policji w Lesznowoli. Sprawa ma charakter rozwojowy i policjanci nie wykluczają w tej sprawie kolejnych zatrzymań.

js