Nasza Mistrzyni służbę pełni w Zalesiu Górnym - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Nasza Mistrzyni służbę pełni w Zalesiu Górnym

Data publikacji 06.04.2018

Policjantka z posterunku w Zalesiu Górnym zdobyła aż cztery medale podczas dzisiejszych zawodów pływackich o Puchar Komendanta Stołecznego Policji. St sierż. Dorocie Radwańskiej serdecznie gratulujemy. Nasza koleżanka jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, a swoją codzienną służbę pełni w zespole patrolowo- interwencyjnym.

Podczas dzisiejszych zawodów pływackich Komendy Stołecznej Policji, nasza koleżanka st.sierż. Dorota Radwańska zdobyła łącznie aż cztery medale:

-II miejsce na dystansie 50 metrów w stylu klasycznym,

-III miejsce na dystansie 50 metrów w stylu dowolnym,

-III miejsce na dystansie 50 metrów w stylu grzbietowym,

-III miejsce na dystansie 25 metrów w stylu dowolnym )

St.sierżant Dorota Radwańska na co dzień służbę pełni na posterunku policji w Zalesiu Górnym. Pani Dorota ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach. Przed wstąpieniem w nasze szeregi w 2012 roku pracowała jako nauczycielka WF-u.

Swoją pasję do pływania dzieli z siatkówką- w tej dziedzinie sportu zdobyła również uprawnienia trenerskie. Starsza sierżant Dorota Radwańska jest nie tylko znakomitym sportowcem, jako funkcjonariusz policji w swojej służbie wyróżnia się zaangażowaniem i policyjnym wyczuciem.

Naszej koleżance serdecznie gratulujemy, a zdobyte dziś medale są zaszczytem także dla wszystkich funkcjonariuszy podległych Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie.

js

  • St.sierż. Dorota Radwańska