Aktualności

Kolejne śmiertelne potrącenie pieszego! Apelujemy o ostrożność i rozwagę!

Data publikacji 26.03.2018

Policjanci badają przyczyny śmiertelnego potrącenia 57- letniego pieszego, który zginął w minioną sobotę przechodząc poza przejściem dla pieszych w Konstancinie- Jeziornie. Niestety to kolejny tragiczny wypadek na drogach naszego powiatu. Policjanci ponownie apelują do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę!

W sobotę przed godziną 18.00 na ulicy Długiej w Konstancinie- Jeziornie doszło to kolejnego już w tym roku tragicznego w skutkach wypadku drogowego na terenie naszego powiatu, w którym śmierć poniósł pieszy!

Przechodzący poza przejściem dla pieszych 57- letni mężczyzna został potrącony przez jadącego od strony Piaseczna kierowcę skody. Mimo prowadzonej długotrwałej reanimacji, 57- letni pieszy zmarł.

Obecnie funkcjonariusze badają między innymi prędkość z jaką poruszał się kierowca skody. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu szczegółowego przebiegu tego zdarzenia proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 211.

Policjanci ponawiają apel do wszystkich użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę!


 

js