Aktualności

Zbieramy pieniądze dla st.asp. Wojtka Budzika z Oddziałów Prewencji KSP- Przyjdź z rodziną na niedzielny Piknik na "Górkach Szymona" w Piasecznie

W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich do licznego udziału w festynie na "Górkach Szymona" w Piasecznie. Bawimy się, morsujemy i pomagamy! Pieniądze potrzebne są pilnie dla naszego kolegi st.asp. Wojtka Budzika z Oddziałów Prewencji Komendy Stołecznej Policji walczącego z nowotworem. Przyjdź, nie pozostawaj obojętnym!

Piknik charytatywny organizuje Specjalistyczny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Piasecznie wraz z Morsami. – Zapraszamy Wszystkich Policjantów garnizonu stołecznego z całymi rodzinami na niedzielny spacer, na którym możecie razem z nami świetnie się bawić! Przewidziane są: pokazy taneczne, występy wokalne, pokazy pierwszej pomocy, kiermasz wielkanocny, gorące kiełbaski, zupy, gorące napoje, animacje dla dzieci, dmuchaniec, kucyk, muzyka na żywo i nie tylko!

Główną atrakcją będzie kąpiel morsów, zapraszamy na Górki Szymona w godz. 10.00-16.00.

St. asp.Wojtek Budzik ma 42 lata, od 18 lat jest związany z Oddziałami Prewencji Komendy Stołecznej Policji, ma żonę i dwie córeczki. Od ponad roku zmaga się z nowotworem złośliwym szpiku kostnego – szpiczakiem. Diagnoza spadła na rodzinę jak grom z jasnego nieba… Podjęto 3-krotne próby leczenia chemioterapią, bez skutku. I tak oto mąż i ojciec stanął w obliczu bezradności dostępnej u nas medycyny.


Wojciech jest podopiecznym Fundacji przy CSK MSW w Warszawie, która pomaga mu zebrać środki na lek, stosowany za granicą, jedyną nadzieję dla Wojtka. Lek nie jest w Polsce refundowany. Wojtek potrzebuje 400 tys zł.
Tak wielką sumę pieniędzy trzeba zebrać jak najszybciej. Dlatego przybywajcie licznie, zabierajcie portfele!

Jak pomóc:
FUNDACJA przy CSK MSW w Warszawie
NR KONTA 16 1240 1053 1111 0010 4522 3388
TYTUŁ PRZELEWU: BUDZIK WOJCIECH, ZAKUP LEKU
– możesz przeznaczyć 1% podatku:
FUNDACJA przy CSK MSW w Warszawie
KRS: 0000416092
Konieczny dopisek:
Cel szczegółowy: Budzik Wojciech, zakup leku.

Przyjdź, nie pozostawaj obojętnym!

 

js