Zatrzymani za kradzieże portfeli - Aktualności - KPP w Piasecznie

Aktualności

Zatrzymani za kradzieże portfeli

Data publikacji 09.03.2018

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 40- latka podejrzewanego o kradzież 8 portfeli. Tego samego dnia w sprawie kradzieży portfela i wielokrotnego użycia skradzionych kart płatniczych piaseczyńscy wywiadowcy zatrzymali 25- letnią kobietę, która usłyszała aż 6 zarzutów karnych.

Jednego dnia policjanci z wydziału kryminalnego oraz funkcjonariusze z zespołu wywiadowczego zatrzymali w dwóch różnych sprawach 40- letniego mężczyznę oraz 25- letnią kobietę. W tych sprawach był jednak wspólny mianownik, był nimi portfel, a raczej portfele.

Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili dziś, że zatrzymany 40- latek w dniu 4 marca tego roku w jednym z markowych sklepów w Piasecznie, dokonał kradzieży 8 portfeli znanego światowego producenta. Wartość tych portfeli wyniosła niemal 1 700 złotych.

W przypadku zatrzymanej 25- letniej kobiety, funkcjonariusze z zespołu wywiadowczego ustalili, że w dniu 11 grudnia ubiegłego roku w jednym z popularnych dyskontów znajdujących się na terenie Piasecznie dokonała kradzieży portfela należącego do  klientki sklepu.

W portfelu oprócz dokumentów znajdowały się jeszcze pieniądze oraz karty płatnicze, którymi jak już wiemy kilkukrotnie 25- latka posłużyła się.

Dziś policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Piaseczna obojgu zatrzymanym przedstawili zarzuty karne. 25- latka usłyszała ich aż sześć, zarówno za kradzeż jak i pięciokrotne zakupy jakich dokonywała przy uzyciu skradzionej karty.

 

js