Aktualności

"Seniorze Strzeż Się" - zapraszamy na kolejne spotkania! Przyjdź, Posłuchaj, Podaj Dalej!

Data publikacji 12.02.2018

Policjanci oraz wiceburmistrz Piaseczna Pani Hanna Kułakowska- Michalak zapraszają mieszkańców miasta i gminy Piaseczno do wzięcia udziału w kolejnych spotkaniach w ramach programu „Seniorze Strzeż Się”. Celem zaplanowanych niemal codziennie konsultacji jest ostrzeżenie przed oszustami podszywającymi się pod „policjantów” czy tzw. „wnuczków”. Przyjdź, Posłuchaj, Przekaż Dalej!

Wzorem ubiegłotygodniowej debaty poświęconej bezpieczeństwu osób starszych, a przede wszystkim w celu podniesienia świadomości społecznej o przestępstwach na „policjanta” czy „wnuczka” zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych tego typu mitingach.

Najbliższe spotkania odbędą się w dniu jutrzejszym tj. 13 lutego o godzinie 12.00 w Centrum Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49, a także o godzinie 19.00 w Klubie Kultury w Józefosławiu.

Kolejne zaplanowane spotkania odbędą się w następujących terminach:

-20 lutego o godzinie 17.30 w Klubie Seniora – budynek OSP w Złotokłosie

-21 lutego o godzinie 17.00 w Klubie Seniora – świetlica wiejska w Woli Gołkowskiej

-21 lutego o godzinie 18.15 w Klubie Seniora – dom weselny Maria w Jastrzębiu

-22 lutego o godzinie 14.30 w Klub Seniora – Klub Kultury w Zalesiu Górnym

-28 lutego o godzinie 18.00 w Klubie Seniora- Szkoła Podstawowa w Gołkowie

Program skierowany jest dla seniorów, ale także dla wszystkich osób chcących pomóc w powstrzymaniu oszustw, poznaniu mechanizmu działania oszustów i przekazania innym wiedzy o możliwościach uchronienia swoich dóbr przed przestępcami.

Program realizowany jest przez Komendę Powiatową Policji w Piasecznie we współpracy z władzami samorządowymi miasta i gminy Piaseczno.


 

js