Aktualności

Ustalono i zatrzymano sprawcę brutalnego pobicia starszego małżeństwa

Data publikacji 01.02.2018

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali 23- letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie pobicia starszego małżeństwa, które zwróciło mu uwagę na niewłaściwe zachowanie. Odpowie on teraz nie tylko za pobicie, ale również za groźby karalne.

Zdarzenie miało miejsce 4 listopada ubiegłego roku na ulicy Pijarskiej w Górze Kalwarii. Przechodzące ulicą starsze małżeństwo zwróciło uwagę na niewłaściwe słownictwo i zachowanie młodemu mężczyźnie.

Te słowa nie spodobały mu się bardzo, bo zaatakował małżeństwo. Kopał i uderzał pięściami przechodnia, jak i jego żonę. Sprawa ta wówczas bardzo poruszyła mieszkańców miasta. Informacje o poszukiwaniu sprawcy tego brutalnego pobicia publikowały nie tylko lokalne media.

Policjanci z zespołu kryminalnego z komisariatu w Górze Kalwarii, sprawdzali w tej sprawie każdy trop. A wczoraj uzyskana przez jednego z policjantów informacja doprowadziła funkcjonariuszy do miejscowości Łubna, gdzie dokonano zatrzymania podejrzewanego 23- letniego mężczyznę. Usłyszał on wczoraj zarzut naruszenia nietykalności oraz uszkodzenia ciała. Ponadto w zupełnie innej sprawie przedstawiony mu został zarzut kierowania gróźb karalnych.

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii dziękują wszystkim osobom, które pomogły w doprowadzeniu do ustalenia tożsamości i zatrzymania tego mężczyzny.


 

js